fbpx

Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2015

Od blisko 16 lat świadczenia przez naszą Kancelarią usług prawnych, z uwagi na wdrożenie w tym czasie wielu nowych technologii, wraz z każdą wprowadzaną zmianą, staramy się zapewnić Państwu jak najwyższy poziom świadczonej przez nas pomocy prawnej.

W efekcie podjętych przez nas na przestrzeni lat działań i – w tym, dzięki zdobytemu doświadczeniu, wypracowaliśmy i wdrożyliśmy taki system zarządzania jakością w świadczonej przez nas pomocy prawnej, który pozwolił nam na uzyskanie certyfikatu potwierdzającego, że poziom świadczonych usług przez naszą Kancelarię, spełnia normy ISO 9001:2015.

Uzyskanie certyfikatu potwierdzającego spełnienie normy ISO 9001:2015 oznacza, że świadczenie pomocy prawnej przez nasz Zespół na rzecz klientów korporacyjnych i indywidualnych, w tym w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych i umów oraz reprezentacja ich w postępowania toczących się przed sądami i innymi instytucjami, odbywa się w każdym indywidualnym przypadku w sposób polegający na odpowiednim planowaniu każdego z procesów, ich realizacji, sprawdzaniu uzyskiwanych wyników, a co za tym idzie – na doskonaleniu i ciągłym podnoszeniu poziomu ich świadczenia.

Równocześnie, pragniemy Państwa poinformować, że wdrożone przez nas działania, mające na celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi prawnej naszych Klientów, nie dotyczą jedynie świadczonej pomocy prawnej, choć ten cel przyświeca nam jako nadrzędny, ale – ze względu na zwiększającą się z każdym kolejnym rokiem potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzanych przez nas informacji, wdrożyliśmy również takie metody zarządzania Kancelarią, których celem jest spełnienie wymagań dotyczących ustanowienia, wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia systemu pozwalającego na zachowanie bezpieczeństwa informacji.

Z tego też względu przystąpiliśmy do procesu certyfikacji zarządzania ochroną informacji, który – po otrzymaniu certyfikatu, potwierdzi, że stosowane przez nas rozwiązania i metody pracy z przetwarzanymi informacjami, spełniają wymagania normy PN-EN ISO/IEC 27001:2017.

autor

KWW

Polecamy również:

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Napisz do nas arrow_right
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear